FoolMoon magazine Czech republic - Kollar/Fennesz

“Festival pro mě začal kolaborací tak trochu jiných kytarových mágů, Christianna Fennesze a Davida Kollára. Kollár má na kontě spolupráci s Patem Mastelottem, Eivindem Aarsetem nebo dokonce Stevenem Wilsonem, přesto bylo příjemným překvapením, že mu služebně starší Fennesz přenechal vedení setu a sám hlavně dokazoval, že i hluk má (aspoň) sedm barev, a rozbíjel Kollárovy magické plochy nejrůznějšími kontrapunkty. Dalo by se mluvit o podobnosti se Stianem Westerhusem a Supersilent, Rakušan a Slovák ale více ohledávali barvy zvuku, Kollár navíc místy pracoval s komplexními, precizními rytmy. Hluk a krása tu pro jednou fungovaly nikoli v kontrastu, ale ve spojenectví. A k tomu si připočtěme Zdenovu hrubou projekci na obrovské ploše, do které se člověk začal záhy vyloženě propadat...”

 

Full article here

1 comment

  • Cynthia
    Cynthia United States
    We all want to be great guitar players, but what do we really need? First of all, you want to be the best guitarist. We are offering you to check [url=https://bestwritingsclues.com/reviews/essaypro-review/]essaypro.com[/url] and gain ways about the study. You must focus on your own path, not others. This may sound obvious, but for many people, it is not.

    We all want to be great guitar players, but what do we really need? First of all, you want to be the best guitarist. We are offering you to check essaypro.com and gain ways about the study. You must focus on your own path, not others. This may sound obvious, but for many people, it is not.

Add comment